Podsumowanie szkoleń z pierwszej pomocy – Poznań i Lublin

Czuwaj!

Krótko chcielibyśmy napisać na temat dwóch szkoleń z tej samej serii, które odbyły się w Poznaniu i Lublinie w tym roku kalendarzowym. Przypominamy, że szkolenie w Poznaniu odbyło się w terminie 4-6.01.2020, a szkolenie w Lublinie 1-2.02.2020.

W przypadku obydwu szkoleń głównym prowadzącym i ekspertem był Gabriel Chmielewski. Nie było to jedno pierwsze szkolenie wśród naszej Kadry. Poprzednie edycje odbywały się w roku 2018 i 2019 (obydwa w Podkowie Leśnej).

Kilka słów na temat samego szkolenia w Poznaniu napisała jedna z uczestniczek:

„Jedno z najbardziej aktywnych szkoleń miało miejsce w Poznaniu. Prowadzący Gabriel Chmielewski to nie tylko prelegent, ale także ratownik medyczny z kilkunastoletnim doświadczeniem, co jest bardzo istotne, jeśli chodzi o najnowsze informacje z tej dziedziny.
Szkolenie obejmowało najważniejsze zagadnienia udzielania pierwszej pomocy, a także warsztaty z aktywnego ćwiczenia teorii w praktyce. Dużo uwagi poświecono także dzieciom, ponieważ to z nimi jako opiekunowie i prowadzący mamy najwięcej do czynienia.
RKO, opatrywanie ran, rozpoznawanie oddechu, układanie w pozycji bezpiecznej, a nawet przenoszenie rannych. To oraz wiele więcej uczestnicy mogli się nauczyć podczas wyjątkowo efektywnego szkolenia.”

Na zdjęciach będziecie mogli zobaczyć kilka ujęć z tego jak wyglądały obydwa szkolenia.

Poznań:

Lublin:

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w takim szkoleniu prosimy o kontakt z Koordynatorem ds. Szkoleń ZHA – phm. Dariuszem Borowieckim na adres emial: szkolenia@zha.org.pl.