Obóz Survivalowy

Jeśli harcerskie obozy ogólnopolskie już nie są dla ciebie wyzwaniem zapraszam na PRAWDZIWE wyzwanie.

Co jeśli za kilka lat wypełnią się proroctwa ? Co jeśli wyznawcy Jezusa zostaną wyrzuceni z społeczeństwa i ściagani za swoją wiarę ? Czy jeteś gotowy porzucić wszystko co masz i stać się renegatem dla Chrystusa ?

Dlaczego renagaci ?
W czasach końca ewangelia zostanie odrzucona. Ci którzy zostaną przy prawdzie będą znienawidzeni i uznani za zdrajców.

Mat 10,21-22 „Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia…”

I przyjdzie żyć na wygnaniu, poza prawem.
Ap 13:17″ I że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia”

ale pomimo tego, nakaz Jezusa będzie nas pchał do przodu – ” Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody…”

Przed nami 7 dni w dziczy bez wielkich namiotów, bez gotowych obiadków, bez sanitariatów, bez prądu !, bez bierzącej wody (no chyba że trafi się nam rzeka) i bez tego do czego przywykliście na obozach.

ale co najważniejsze – będziemy pokonywać granice własnej wytrzymałości, uczyć się technik przetrwania i życia w lesie. Na własnej skórze będziemy działać w sytuacjach kryzysowych.

Ze względu na duże ryzyko powstania urazów, wypadków, możliwości zgubienia się w terenie a nawet ryzyko śmierci rekrutacja też nie będzie łatwa.

Wymagania:
– mieć ukończone 18 lat (a przynajmniej mieć 18-ste urodziny 22 sierpnia)
– przesłać mi maila wyrażającego waszą chęć uczestniczenia w tym obozie jako zwykły uczestnik czy jako kadra – arekgorski1@gmail.com
– zebrać cały sprzęt survivalowy (listę prześlę na pocztę)
– uczestniczyć w 24h wyprawie na której przetestujecie swój sprzęt, czy jego waga nie jest za duża… ( waga plecaka jest bardzo ważna bo będziecie nosić ten plecak przez 7 dni !!! )

Uczesnicy niech się przygotują na to, że jeśli nie znajdą jedzenia to go nie będą mieli. Będą w ciągłym zagrożeniu z strony „łowców” (kadry), ale też będą mogli łapać swoich prześladowców. Nie będziecie mieć prawie żadnych ograniczeń. Cały obóz będziecie unikać ludzi.

Gdzie? Jeszcze nie jest ustalone. Ze względu że jadą sami dorośli to nie musimy zgłaszać niczego w kuratorium i możemy jechać wszędzie. (jak macie propozycje to czekam)

Kiedy? 22 – 28 sierpnia, ale kto nam zabroni być dłużej!

Możliwość zdobywania sprawności w własym zakresie, ale część wymagań zrobimy razem.
(lider w terenie, survival, mistrz survivalu, jadalne dzikie rośliny, krzewa, drzewa, trawy…. )

Koszty – nie przekroczy 100zł. Głównie pójdzie na jedzenie i sprzęt.

Info i zapisy Dh. Arek Górski 514 009 458 (z-ca komendanta Chorągwi Południowej)