Podstawowy Kurs Kadry ZHA cz. II

Zapraszamy kadrę harcerską, zuchową oraz inne osoby, które na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą lub w przyszłości chciałyby zaangażować się w służbę w ZHA.

W Gdyni odbędzie się drugi zjazd następujących szkoleń:
– Podstawowy Kurs Kadry Adventurer (zuchowej)
– Podstawowy Kurs Kadry Pathfinder (harcerskiej)

📆 Termin: 31 maj – 2 czerwiec 2019r

Lokalizacja: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, ul. Ignacego Krasickiego 32, 81-377 Gdynia

Miejsce na mapie: https://goo.gl/maps/yGrqGTZnVwGVUUFV9

📌 Koszt: 30zł. Opłata obejmuje wyżywienie oraz nocleg.

🍎 Wyżywienie: Serwujemy 3 wegetariańskie posiłki dziennie od kolacji w piątek wieczorem do obiadu w niedzielę.

Nocleg: W pomieszczeniach zborowych na własnej karimacie.

📋 Rejestracja: Składa się z dwóch etapów:

I. Wypełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego:
https://forms.gle/Ffudau4UUFVWGrZ86

II. Terminowe wykonanie przelewu:
Opłatę należy wnieść do 26.05.2019r. na numer konta:

Patrycja Strońska,
55 1020 1169 0000 8702 0264 9176
Tytułem: Szkolenie, imię i nazwisko.

INFORMACJE O SZKOLENIU:

Dla kogo:
Przede wszystkim dla każdego kto jest, lub w przyszłości planuje być kadrą harcerską lub zuchową, czyli zastępowym, przybocznym, czy drużynowym. Kurs ten jest również wymagany na stopień “Przewodnik” (czyli dla każdego, od piętnastego roku życia), jak i na stopień instruktorski “Starszy Przewodnik”. Zapraszamy również wszystkie osoby które chciałyby lepiej zrozumieć na czym polega służba ZHA i mogli założyć, lub wspierać lokalną drużynę.

Co na szkoleniu:
To szkolenie będzie poświęcone przede wszystkim kwestiom zbiórki – będzie bardziej praktycznie. Uczestnicy szkolenia zapoznają się m.in. z następującymi zagadnieniami: jak przygotować i przeprowadzić zbiórkę, zasady dobrej zbiórki, formy pracy, obrzędowość drużyny.
Na szkoleniu będą również poruszane zagadnienia związane z dziećmi autystycznymi, dziećmi z zespołem Aspergera (lub jego różnymi objawami), a także kwestie dotyczące pracy z tak zwanymi “trudnymi dziećmi”.

Uwaga!!
Zachęcamy rodziców którzy chcieliby przyjechać na to szkolenie, aby zabrali ze sobą dzieci – będzie dla nich przygotowany osobny program. Pamiętajcie koniecznie o tym, aby w arkuszu rejestracyjnym zaznaczyć czy przyjeżdżacie sami, czy z dziećmi.

Pytania i uwagi organizacyjne związane z rejestracją, wpłatami i innymi technicznymi sprawami prosimy kierować do dh Patrycji Strońskiej na nr 883 280 838 lub na adres e-mail: szkolenia@zha.org.pl

W kwestiach merytorycznych oraz programu szkoleń prosimy o kontakt z Koordynatorem Szkoleń ZHA z phm. Dariuszem Borowieckim na adres e-mail: szkolenia@zha.org.pl

Do zobaczenia na szkoleniu!
Czuwaj! Marana Tha!