INO na Południu

Czuwaj!

Spotykamy się jak co roku na zakończenie roku harcerskiego czyli 26 czerwca. Tym razem poznamy Bielsko i zdobędziemy mały szczyt. Zbiórka na dworcu PKP w Bielsku o godzinie 10.00.

Informacje: Zapraszamy na Choragwiana grę terenową do Bielska Białej. 26 czerwca 2016 wyruszą zuchy oraz harcerze na spotakanie z kolejną przygodą! Nie mamy ograniczeń wiekowych. Zuchy tworzą patrole wraz ze swymi rodzicami. Harcerze wyruszają w kilkuosobowych patrolach.

Rejestracja: Zgłoś swoje uczestnictwo podając imię i nazwisko oraz swój wiek na numer 503 966 927 lub na poludnie@zha.org.pl Zerkaj regularnie na swoją pocztę. Tam znajdziesz niezbędne instrukcje przed grą.

Jesteś zuchem? Masz mniej niż 10 lat? Wraz ze swoimi rodzicami wyruszysz na spotkanie z najbardziej znanymi bajkami. To będzie niezwykła rodzinna współpraca. Jeżeli Twoi rodzice się zgodzą możecie zabrać do waszego patrolu dodatkową osobę.

Jesteś harcerzem? Masz więcej niż 10 lat? Wraz z innymi harcerzami wyruszysz górskim szlakiem w poszukiwaniu tajemniczych kopert. Zabierz ze sobą kolegów ze szkoły i przyjaciół z podwórka. Możesz przyjechać zgraną ekipą lub dobrać sobie grupę na miejscu. Do dzieła!

Spotykamy się w pierwszą niedzielę wakacji. Czekać będziemy o godzinie 10.00 na dworcu PKP w Bielsku Białej. Zabierz ze sobą wodę, krem z filtrem oraz 10 zł jako opłata za udział w grze (posiłek, nagrody, materiały).
Zakończenie przewidziane jest na godzinę 16.
Podczas gry obowiązuje mundur polowy. (Koszulka z logiem Chorągwi wraz z chustą i sportowe spodnie). Dla osób, które nie posiadają jeszcze munduru konieczny będzie zakup koszulki na miejscu – 15 zł.