Obóz letni dla Rover’sów

Obóz dla wędrowników – harcerzy 16+

Hasło obozu: Into the wild. Lubisz wyzwania? W twoim życiu harcerskim czujesz, że zaczyna brakować tego „czegoś”, ale nawet nie potrafisz tego nazwać? Brakuje ci, klimatu harcerskiego ogniska, gitary, śpiewu, gawędy, rozmów o pólnocy, a może trudniejszych gier terenowych w nocy i w dzień, harcowania po lasach i polach, pionierki obozowej, która wzbudza podziw i daje niesamowitą satysfakcję, tęsknisz za porankami przy wtórze ptaków, bez pogłosu drogi szybkiego ruchu, gdzie prawie na każdym kroku uczysz się czytać sygnały płynące z przyrody i jak z nimi współgrać, jak stać się bratem/siostrą puszczy, a nie tylko jej gościem? A może chciałabyś/-łbyś sprawdzić się, czy dasz sobie radę, bez telefonu, komputera, bez prądu, bieżącej wody i bez innych cywilizacyjnych wygód? Kiedy cały swój bagaż musisz nieść w plecaku? Zimna woda, brak lustra, pozytywne zmęczenie, nocowanie pod gołym niebem, w otoczeniu przyrody, w towarzystwie ludzi, którzy podobnie czują, podobnie myślą, którzy podobnie jak ty chcą wyruszyć w dzicz, zostawić troski, problemy i ruszyć w niezwykłą podróż po przyjaźń, radość i pewność, że gdziekolwiek szlak poprowadzi – jest z nami nasz Bóg? Jeśli na te wszystkie pytania lub prawie wszystkie twoją odpowiedzią było: „Tak jest!”, to zapraszamy Cię – Ten obóz jest dla Ciebie!!! przyjedź na Obóz dla Wędrowników „INTO THE WILD” i wyrusz z nami na spotkanie przygody, a kto wie co znajdziesz na jej końcu!!

Termin: 31.07 – 15.08.2016

Lokalizacja: Las nad jeziorem Dołgie, gmina Szczecinek w okolicy wsi Gwda Wielka

Cena: 800 zł – przy wpłacie do 30 Czerwca 850 zł – przy wpłacie po 30 czerwca

Ostateczny termin wpłat: 25.07.2016 Wpłaty prosimy kierować na konto: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego 84 1750 0012 0000 0000 3024 9496 w tytule OBOZ ROVERS (Nazwisko Imię uczestnika)

Rejestrować można się do 20.07.2016 .
Tutaj znajduję się link rejestracyjny

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami: Kontakt: Kierownik wypoczynku: Mirosława Grześkowiak tel.: 607-899-876 email: mireczka79@tlen.pl Komendant obozu: Dariusz Borowiecki tel.: 782-064-920 email: darborow@gmail.com