Szkolenie z gawędziarstwa

Bez dobrej gawędy nie ma harcerstwa!
Zgadzasz się z tym stwierdzeniem? Czy opowiadanie to dla Ciebie ciągle problem? Chcesz zdobyć sprawność „Gawędziarza”? Dopiero zaczynasz szlifować swój warsztat? A może chcesz go udoskonalić? Szukasz inspiracji? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Na warsztatach wkroczymy w tajemniczy świat bajek zapoznając się z różnymi formami ich opowiadania. Uczestnicy dowiedzą się jak umiejętnie wykorzystać gesty, ruch czy dźwięk, aby ożywić opowieść tak, by słuchało się jej z zapartym tchem. Ciekawe i podchwytliwe ćwiczenia prowadzącego wydobywają z uczestników ukryte w nich pokłady humoru, energii i radości oraz uświadamiają drzemiące w każdym z nas możliwości. Wykorzystując swoją charyzmę i talent do otwierania ludzi prowadzący jest w stanie dotrzeć nawet do najbardziej nieśmiałego uczestnika warsztatów. Warsztaty są gwarancją na dobrą zabawę i odkrycie nowego spojrzenia na Świat.

Prowadzący: Michał Malinowski – kustosz, pomysłodawca i założyciel MuBaBaO, opowiadacz, pisarz, pedagog i podróżnik. Autor nowatorskich metod opowiadania i poszukiwacz inspiracji. Jako aktualny członek Rady d/s Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego przy Ministrze Kultury próbuje ocalić słowa od zapomnienia.

Zobacz stronę autora szkolenia.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Kiedy?: 5-6 grudnia 2015 (start o 16.30; koniec o 13.00)
Gdzie?: Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści; ul. Diamentowa 8,05-510 Konstancin Jeziorna, Czarnów
Za ile?: tylko 40 zł/osoby
Serdecznie zapraszamy!
rejestracja, info: wschod@zha.org.pl

Dodaj komentarz