Informator KZS #02

CZUWAJ!

Ogólnopolski Zjazd ZHA „Zaplątany” w Szczecinie zakończył się jakiś czas temu, dlatego wracamy do was z kolejną porcją informacji na temat nowych sprawności.

Chwila przerwy związana ze zjazdem spowodowała, że nieco mniej sprawności się pojawiło, ale niech to was nie zmyli. Spodziewana jest dalsza partia sprawności, która czeka na ostateczne zatwierdzenie, by pojawić się w kolejnym Informatorze KZS.

W dzisiejszej odsłonie tego informatora prezentujemy wam 4 nowe sprawności harcerskie: trzy z działu Rozwój duchowy, służba i dziedzictwo oraz jedna sprawność z działu Umiejętności zawodowe.


Pacynki
Pacynki zaawansowane
Modlitwa zaawansowanaNauczanie

Na stronie na dzień dzisiejszy mamy:
– 94 sprawności harcerskie posiadające wymagania w języku polskim, z tego wszystkie 94 posiadają indeksy gotowe do druku.
– 170 sprawności zuchowych posiadających wymagania w języku polskim, z tego wszystkie 170 posiadają indeksy gotowe do druku.

Jeżeli posiadacie przetłumaczone sprawności, których jeszcze nie mamy na stronie, śmiało zgłoście się do KZS-u. Wszystkie zapytania lub uwagi kierujcie na adres: sprawnosci@zha.org.pl .